• Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka
  Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka

  Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie skierowany do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, dotychczasowych gimnazjów i trzyletnich liceów z terenu Mazowsza, osiągających wysokie wyniki w nauce.

  Czytaj więcej...
 • Praca w grupie wielokulturowej
  Praca w grupie wielokulturowej

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników i współpracowników organizacji pozarządowych, edukatorów, pracowników samorządowych i działaczy lokalnych z całej Polski pracujących lub planujących pracę w instytucjach zajmujących się problematyką wielokulturowości, integracji oraz wsparcia obcokrajowców mieszkających w Polsce.

  Czytaj więcej...
 • Dołącz do Akademii
  Dołącz do Akademii "Nauki o klimacie"

  Redaktorzy portalu ‘Nauka o klimacie’, związani z Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, którzy od wielu lat edukują oraz popularyzują najlepszą dostępną wiedzę naukową w temacie zmian klimatu, poszukują współpracowników.

  ZAPROSZENIE

  Czytaj więcej...
 • VIII edycja konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2019”
  VIII edycja konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2019”

  Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza VIII edycję konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2019”.Program kierujemy do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. W dofinansowanych projektach może wziąć udział młodzież w wieku 13-26 lat.

  Czytaj więcej...
 • Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości podpisana przez minister Annę Zalewską
  Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości podpisana przez minister Annę Zalewską

  Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska podpisała „Deklarację na rzecz edukacji przyszłości”. Dokument jest apelem o podjęcie wspólnych działań na rzecz podniesienia jakości polskiej oświaty.

  Czytaj więcej...
 • Ukłon w stronę Niepodległej - cykl konferencji „Lekcje o Mazowszu”
  Ukłon w stronę Niepodległej - cykl konferencji „Lekcje o Mazowszu”

  Regionalne i lokalne doświadczenia związane z procesem odzyskiwania i budowy niepodległego państwa polskiego będą tematem przewodnim cyklu konferencji "Lekcje o Mazowszu: Pierwsze dni Niepodległości". Konferencje odbędą się we wszystkich Wydziałach MSCDN. Szczegółowe informacje są dostępne na naszych stronach. Zapraszamy!

   

 • Jubileusz MERITUM!
  Jubileusz MERITUM!

  Ależ ten czas leci! 50numer naszego Kwartalnika już czeka na naszych Czytelników! A w nim same perełki - pieczołowicie wybrane, najciekawsze, najbardziej aktualne artykuły, które pojawiły się w naszym magazynie w ciągu ostatnich 12 lat. Zapraszamy do lektury!

  Czytaj więcej...
 • Konkursy przedmiotowe
  Konkursy przedmiotowe

  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie w roku szkolnym 2018/2019 organizatorem trzynastu konkursów przedmiotowych: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański.

  Czytaj więcej...
A A

Czym się zajmujemy