• Trudny powrót do szkoły? Pomożemy!
  Trudny powrót do szkoły? Pomożemy!

  Podczas konferencji „Małe dzieci – duże uczucia…”, która odbędzie się 6 marca online, specjaliści opowiedzą m.in. o tym, jak ważny jest rozwój społeczno-emocjonalny dziecka, szczególnie po powrocie do szkół. Jednym z prelegentów będzie dr Aleksandra Piotrowska.

  Czytaj więcej

 • Koronawirus na celowniku – zapytaj naukowca
  Koronawirus na celowniku – zapytaj naukowca

  Centrum Nauki Kopernik rozpoczyna cykl comiesięcznych spotkań z naukowcami i lekarzami, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem koronawirusa i doskonale rozumieją wątpliwości i obawy związane ze szczepieniami. Polecamy!

  Czytaj więcej

 • Alternatywne sposoby ewluacji w projektach FRSE - zapraszamy na seminarium
  Alternatywne sposoby ewluacji w projektach FRSE - zapraszamy na seminarium

  Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli ze wszystkich etapów edukacyjnych na bezpłatne seminarium "Alternatywne sposoby ewluacji w projektach FRSE", które odbędzie się 17 marca 2021 r. online.

  Czytaj więcej

 • Informacje o testach diagnostycznych – próbny egzamin ósmoklasisty i maturzysty
  Informacje o testach diagnostycznych – próbny egzamin ósmoklasisty i maturzysty

  CKE oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty i maturzysty. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić testy w marcu.

  Czytaj więcej

 • E-learning Skarby Bałtyku
  E-learning Skarby Bałtyku

  Wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Organizatorami projektu edukacyjnego zapraszamy poszukiwaczy skarbów na wyprawę w głąb Bałtyku. Projekt skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.

  Czytaj więcej

 • Myślę - czuję - działam... - zapraszamy na konferencję
  Myślę - czuję - działam... - zapraszamy na konferencję

  W jaki sposób przygotować dzieci i młodzież do powrotu do szkoły? Wypaleni uczniowie?! Wypaleni nauczyciele?! – dlaczego radzenie sobie ze stresem i emocje w czasie pandemii są ważne? - odpowiedzi m.in. na te pytania udzielą specjaliści podczas konferencji, która odbędzie się 31 marca 2021 r. Zapraszamy!

  Czytaj więcej

 • Edukacja mobilna
  Edukacja mobilna

  Kolejny numer Meritum już na Was czeka na stronie meritum.edu.pl, na profilu Facebook oraz w formie flippingbooka. Numer 4 przygotował Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Zapraszamy do lektury!

  Meritum 4 2020 Flippingbook

 • Konkurs
  Konkurs "Lekcje o Mazowszu" - V edycja

  Zapraszamy do udziału w piątej edycji konkursu „Lekcje o Mazowszu”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu scenariusza zajęć z zakresu edukacji regionalnej – dla wybranej grupy wiekowej: 7-9 lat, 10–14 lat lub 15-18 lat. W tym roku tematem przewodnim jest Mazowsze w Europie.

  Czytaj więcej...

 • Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
  Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów

  Audiobooki lektur i klasyki literatury, a także publikacje i artykuły z czasopism naukowych są już dostępne online oraz do pobrania i wykorzystania na komputerach i urządzeniach mobilnych.Cyfrowa biblioteka została otwarta w ramach Priorytetu 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

  Czytaj więcej...

 • The Unteachables - poznajcie efekty naszych działań
  The Unteachables - poznajcie efekty naszych działań

  “The Unteachables” to dwuletni projekt strategicznej współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus+ realizowany przez MSCDN w latach 2018-2020 w partnerstwie z 5 uczelniami europejskimi. Informacje o projekcie znajdziecie Tutaj. Rezultaty projektu przedstawione są na anglojęzycznej stronie. Zapraszamy!

 • TIK TO MY - czekamy na Was!
  TIK TO MY - czekamy na Was!

  Jeśli chcecie ponieść swoje kompetencje cyfrowe, rozwinąć kompetencje metodyczne w zakresie korzystania z aktywnych metod nauczania, w szczególności metod wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK), typu odwrócona lekcja czy webquest, dołączcie do drużyny projektu „Lekcja:Enter”.

  Czytaj więcej...

A A

IKONY OFERTA online3

Czym się zajmujemy