mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Święto płockiej kreatywności za nami. Międzyszkolne Spotkania Twórcze to zdecydowanie najbardziej kolorowe i nieszablonowe wydarzenie w naszym mieście.

Kolejna edycja odbyła się pod hasłem "Co w trawie piszczy?". Tradycyjnie kilkuosobowe zespoły dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych spotkały sie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku.

W ramach kreatywnych zadań wymyślonych przez zespół nauczycieli, młodzi uczestnicy mogli wykazać się swoją niczym nieograniczoną wyobraźnią. Efektem były m.in. "powołane" do życia w trawie zwierzątka, m.in.: czterogłowa ważka, latająca żuka i latający myszokonik. Swoją drogą - kreatwyne dzieła uczniów są doskonałym ucieleśnieniem hasła "Co dłońmi tworzymy - w wyobraźni najpierw widzimy" , które wygrało konkurs "Twórcze myślenie jest w cenie!" zorganizowany w ramach projektu SWU. Jego autorką jest Pani Agnieszka Brudzyńska. Zgadzacie się?