mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Z wdziękiem i finezją potrafią prezentować nieprzeciętne umiejętności. Liczenie pamięciowe mają w jednym palcu, skomplikowane systemy kontroli dostępu i personalizacji opanowane do perfekcji, sztuczna krew i słoniowa pasta do zębów - to przecież pestka...

Uczestnicy DELTAKLUBU, projektu dla uzdolnionej płockiej młodzieży, po raz kolejny, podczas uroczystego zakończenia rocznych zajęć, wykazali się swoją wiedzą przed kolegami, rodzicami, nauczycielami i organizatorami. Przez cały rok pilnie pracowali w grupach matematycznych, grupie fizycznej i chemicznej, a teraz, młodzi wirtuozi nauk ścisłych mogli z adekwatną do umiejętności pewnością siebie i charyzmą pochwalić się czym skorupka za młodu nasiąka... ;-)

Z pełną świadomością można stwierdzić, że poziom wiedzy i opanowania Deltaklubowiczów niezmiennie zachwyca...

Dyplomy uczestnikom wręczył Jarosław Zaroń, prezes SIE DELTA oraz dyrektor MSCDN. Koordynatorem Projektu jest Marzenna Kuć, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku.