mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 Ponad 100 dyrektorów i nauczycieli zainteresowanych dalszym rozwojem i innowacyjnym wdrażaniem nowych technologii oraz metod informatycznych w mazowieckich szkołach wzięło udział w konferencji zorganizowanej przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. w MSCDN Wydział w Płocku.


Oprócz wykładów, podczas których Organizatorzy opowiedzieli m.in. o tym, co sprzyja rozwijaniu kreatywności, uczestnicy mogli wziąć również udział w warsztatach doskonalących umiejętności pracy z TIK.