mscdn15 p

Ponad 100 dyrektorów i nauczycieli zainteresowanych dalszym rozwojem i innowacyjnym wdrażaniem nowych technologii oraz metod informatycznych w mazowieckich szkołach wzięło udział w konferencji zorganizowanej przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. w MSCDN Wydział w Płocku.

Oprócz wykładów, podczas których Organizatorzy opowiedzieli m.in. o tym, co sprzyja rozwijaniu kreatywności, uczestnicy mogli wziąć również udział w warsztatach doskonalących umiejętności pracy z TIK.