mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Jeśli kogoś zdziwiły grupki uczniów skupione w kluczowych miejscach historycznych naszego miasta, to spieszymy wyjaśnić, że byli to uczestnicy Gry Miejskiej, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego.


Najlepsi, czyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku i Szkoły Podstawowej nr 14 im. prof. Władysława Szafera, wykazali się największą wiedzą w zakresie historyczno-matematycznym.Jesteście świetni! Gratulujemy!