MSCDN logo Ostroleka

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

W dobie społeczeństwa obrazkowego, którym jesteśmy, posługiwanie się grafiką i jej tworzenie jest ważną umiejętnością, szczególnie dla nauczycieli. Dlatego wtorkowe warsztaty cieszyły dużym zainteresowaniem.

- Chcę się tu nauczyć projektowania plakatów, potrzebnych mi do katechezy. Nigdy wcześniej nie tworzyłam grafiki, ale widzę, że dam radę. Nabyte umiejętności na pewno wykorzystam w szkole – powiedziała siostra Alina, ucząca w Szkole Podstawowej w Różanie.