MSCDN logo Ostroleka

Oferta szkoleń online MSCDN

Proponowane szkolenia zostaną przeprowadzone w wersji online, z wykorzystaniem korespondencji mailowej, na platformie Moodle, z wykorzystaniem pakietu Office 365 - aplikacji na smartfony i tablety w środowisku Android oraz iOS. Po zebraniu grupy, na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail, zostanie wysłana informacja dotycząca sposobu realizacji szkolenia wraz z kluczem dostępu (hasłem do kursu na platformie moodle).

Edukacja matematyczno-przyrodnicza

Jak rozwijać kompetencje matematyczne uczniów w formie pracy zdalnej

Jak rozwijać kompetencje matematyczne uczniów w formie pracy zdalnej gr.2

Jak rozwijać kompetencje matematyczne uczniów w formie pracy zdalnej gr.3

Wykorzystanie programu GeoGebra do wizualizacji pojęć i własności

Język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze

Nauczyciel polonista na starcie

Zdalne nauczanie historii i WOS

Języki obce

Cyfrowy piórnik nauczyciela jezyka obcego

Rozwijanie sprawności mówienia w języku obcym w edukacji zdalnej

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka francuskiego

Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym

SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka francuskiego  (06.04.2020 - 19.06.2020)

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego - Internetowe Forum Germanistów  (08.04.2020 - 20.05.2020)

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka angielskiego - Akademia Anglisty  (20.04.2020 - 15.06.2020)

• w serwisie Edmodo dostępnym po zarejestrowaniu/zalogowaniu się. Uwaga: Edmodo jest serwisem edukacyjnym. W grupie nie będą akceptowane osoby ukrywające się pod pseudonimami.

Cyfrowy piórnik nauczyciela języka obcego

Międzywydziałowa mazowiecka sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języków obcych. Dostęp ze strony https://edmo.do/j/px47fy. Aktualny kod dostępu vsjihw

Zdalne nauczanie historii i wos

Międzywydziałowa mazowiecka sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii i wos. Dostęp ze strony https://edmo.do/j/jrisn2. Aktualny kod dostępu 4ug7jj

• na platformie Moodle

Szkolni Pasjonaci
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z rejonu działania MSCDN Wydział w Siedlcach. Samodzielne zapisy lub kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.