A A

„Edukacja przyszłości, przyszłość w edukacji” to projekt Erasmus+ realizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową AURUS w Warszawie. Kończąc nasze działania projektowe pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami i dlatego też serdecznie zapraszamy nauczycieli języków obcych ze szkół podstawowych na BEZPŁATNĄ szkolną konferencję.

„Także myśl była bronią” – wykład dr. Tomasza Łabuszewskiego w ramach Bielańsko-Żoliborskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Warszawa, 13 marca 2019. 

Nauczyciele – trenerzy, po wcześniejszym przeszkoleniu, zobowiązani są do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w wymiarze 15 godzin lekcyjnych w oparciu o dostarczony przez SKEF materiał edukacyjny. Każdy uczeń biorący udział w projekcie otrzyma bezpłatny egzemplarz publikacji „Żyj finansowo!”, zaś każdy trener komplet materiałów dydaktycznych oraz wynagrodzenie. 

Fundacja GPW zaprasza nauczycieli szkół podstawowych (klas 7 i 8) oraz szkół ponadpodstawowych nauczających przedmioty zawierające treści ekonomiczne (Podstawy Przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Geografia, Historia, Matematyka) do udziału w nowym ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Niebanalnie o giełdzie”.