MSCDN Wydział w Ciechanowie

• Bożena Świderska Kierownik Wydziału MSCDN w Ciechanowie
    Telefon: 23 672 40 31
  • Janina Janosz nauczyciel konsultant do spraw kadry kierowniczej i zarządzania oświatą
    Telefon: 23 671 23 24
  • Monika Jonczak nauczyciel konsultant w zakresie matematyki
    Telefon: 23 671 23 24
  • Elżbieta Nyga nauczyciel konsultant w zakresie przedmiotów zawodowych i przedsiębiorczości
    Telefon: 23 671 23 25
  • Anna Majewska nauczyciel konsultant w zakresie edukacji językowej i języka angielskiego
    Telefon: 23 671 23 20
  • Marta Matuszewska nauczyciel konsultant w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej
    Telefon: 23 672 40 31
  • Ewa Osiecka nauczyciel konsultant w zakresie wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego
    Telefon: 23 671 23 19
  • ks. Zbigniew Olszewski nauczyciel konsultant w zakresie katechezy
    Telefon: 23 671 23 20
  • Anna Sacherska nauczyciel konsultant w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych
  • Marzena Sadowska nauczyciel konsultant w zakresie katechezy
    Telefon: 23 671 23 20
  • Teresa Stryjewska nauczyciel konsultant w zakresie przedmiotów przyrodniczych, diagnozy i ewaluacji
    Telefon: 23 671 23 22
  • Maria Sykut nauczyciel konsultant w zakresie w zakresie przedmiotów przyrodniczych
    Telefon: 23 671 23 22
  • Stanisław Szulc nauczyciel konsultant w zakresie informatyki
    Telefon: 23 671 23 26
  • Katarzyna Szymańska nauczyciel konsultant w zakresie przedmiotów humanistycznych
  • Halina Bom Kierownik Wydziałowego Zespołu Administracyjno - Gospodarczego
    Telefon: 23 671 23 15