MSCDN Wydział w Ostrołęce

• Magdalena Kielewicz-Kaczyńska Kierownik Wydziału w Ostrołęce
    Telefon: 297444120
  • Marzena Balcerzak Nauczyciel konsultant w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, stypendia
    Telefon: 297444127
  • Ewa Gołota Nauczyciel konsultant w zakresie edukacji humanistycznej
    Telefon: 297444126
  • Anna Koronka Nauczyciel konsultant w zakresie matematyki
    Telefon: 297444128
  • Iwona Krzemińska Nauczyciel konsultant w zakresie j. polskiego, wiedzy o kulturze, biblioteki, religii
    Telefon: 297444125
  • Paweł Łaszkiewicz Specjalista w zakresie edukacji psychologiczno-pedagogicznej
    Telefon: 297444128
  • Katarzyna Małkowska-Gąska Nauczyciel konsultant w zakresie języków obcych
    Telefon: 297444125
  • Ewa Rosołowska Nauczyciel konsultant ds edukacji zawodowej, przedsiębiorczości i TIK, stypendia
    Telefon: 297444127
  • Ewa Tarnowska Nauczyciel konsultant w zakresie edukacji matematyczno-przyrodniczej
    Telefon: 297444126
  • Dorota Kisiel Koordynator zespołu ds obsługi administracyjno-finansowej wydziału
    Telefon: 297444124
  • Magdalena Kubeł Specjalista ds organizacji i obsługi szkoleń