MSCDN Wydział w Płocku

• Grzegorz Skwarna Kierownik Wydziału w Płocku MSCDN
    Telefon: 243644572
  • Aleksandra Banach nauczyciel konsultant w zakresie plastyki, muzyki, zajęć pozalekcyjnych oraz wychowania fizycznego
    Telefon: 243644582
  • Elżbieta Brzeska-Walczak nauczyciel konsultant w zakresie religii
    Telefon: 243644585
  • Hanna Drzewiecka-Krawczyk nauczyciel konsultant w zakresie psychologiczno-pedagogicznej pomocy szkole
    Telefon: 243644579
  • Anna Krusiewicz nauczyciel konsultant w zakresie języka polskiego, historii i wos
    Telefon: 243644585
  • Aneta Gładys nauczyciel konsultant w zakresie języków obcych oraz edukacji humanistycznej
    Telefon: 243644580
  • Marian Kuć nauczyciel konsultant w zakresie edukacji informatycznej, zawodowej i nowoczesnych technik nauczania
    Telefon: 243644583
  • Marzenna Kuć nauczyciel konsultant w zakresie matematyki i fizyki
    Telefon: 243644584
  • Bogumiła Ogrodowczyk nauczyciel konsultant w zakresie edukacji wczesnoszkolnej
    Telefon: 243644586
  • Joanna Pocałuń nauczyciel konsultant w zakresie biologii, chemii, ekologii, geografii i przyrody
    Telefon: 243644581
  • Maria Skubiszewska-Gójska nauczyciel konsultant w zakresie oświatowej kadry kierowniczej
    Telefon: 243644578
  • Agnieszka Zielińska-Graf nauczyciel konsultant w zakresie psychologiczno-pedagogicznej pomocy szkole
    Telefon: 243644579
  • Edyta Chociemska kierownik wydziałowego zespołu administracyjno- gospodarczego
    Telefon: 243644576
  • Małgorzata Gasik specjalista ds. informacji pedagogicznej i promocji