Dane teleadresowe pracowników MSCDN Wydział w Warszawie

Telefon: 22 536-60-65
  • Robert Albrecht Specjalista ds. obsługi informatycznej
    Telefon: 22 536 60 30
  • Marzena Dżuman Konsultant ds. wychowania, profilaktyki i wychowania przedszkolnego
    Telefon: 22 536-60-91
  • Beata Wąsowska-Narojczyk Nauczyciel konsultant ds. edukacji matematycznej
    Telefon: 22 536-60-37
  • Małgorzata Górska Konsultantka ds. zarządzania oświatą, prawa oświatowego, rozwoju i awansu zawodowego nauczyciela, koordynator wspomagania rozwoju szkoły
    Telefon: 22 536-60-72
  • Ewa Orłowska Nauczyciel konsultant ds. języków obcych
    Telefon: 22 536-60-80
  • Katarzyna Pankowska-Jurczyk Nauczyciel konsultant ds. wychowania fizycznego, edukacji zdrowotnej i psychoedukacji
    Telefon: 22 536-60-71
  • Ewa Piech Nauczyciel konsultant ds. języków obcych
    Telefon: 22 536-60-79
  • Miosława Pleskot Nauczyciel konsultant ds. wych.przedszkolnego, ed. wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej
    Telefon: 22 536-60-90
  • Ewa Pyłka-Gutowska Koordynator ds. edukacji przyrodniczej. Koordynator konkursów przyrodniczych
    Telefon: 22 536-60-34
  • Beata Rola Nauczyciel konsultant ds. kształcenia specjalnego
    Telefon: 22 536-60-87
  • Teresa Stachurska-Maj Nauczyciel konsultant ds. historii, edukacji obywatelskiej i europejskiej
    Telefon: 22 536-60-73
  • Agnieszka Staszewska-Mieszek Nauczyciel konsultant ds.wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
    Telefon: 22 536-60-89