A A

 

iSpot banner EDU2 640x400 1

 

 

Patronat honorowy :
Ambasada Finlandii Marszałek Województwa Mazowieckiego
PL logo Formin Logo Vertical2Lang BLUE CMYK mazowsze serce polski logo

 

 

 

 

STEAM Polska, MSCDN Warszawa, Mazowsze, iSpot Poland, ISKU, OEIIZK

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji

 

Zaprojektuj swoją przyszłość - STEAM-owe lekcje,

 

która odbędzie się 8 maja 2019 r. w godz. 900-1600 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.

Tematyka konferencji obejmuje szerokie spektrum najnowszych rozwiązań metodycznych łączących naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę. Jej celem jest nabycie przez uczestników teoretycznych oraz praktycznych umiejętności projektowania oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych w myśl koncepcji STEAM. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną teoretyczne podstawy tematyki STEAM, opinie nauczycieli oraz ekspertów stosujących już STEAM w swojej pracy szkolnej. W ramach konferencji zapraszamy także na warsztaty, podczas których zostaną zaprezentowane zajęcia STEAM – przetestowane w praktyce.

Tematyka warsztatów: 

  1. "STEAM-owe Lekcje"

  2. "STEAM-owe obrazy"

  3. "iPad w ręku przyrodnika"

  4.  "Everyone Can Create iSpot"

  5. "Funkcje dostępności i ułatwień dla osób niepełnosprawnych"

 

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli, specjalistów i dyrektorów wszystkich typów szkół i placówek edukacyjnych.

>> [Szczegółówy program konferencji   .pdf] <<


Prosimy uczestników o dokonanie rejestracji na konferencję  do 26 kwietnia 2019 roku, tylko w formie elektronicznej   [Zapisz się] 

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 100 zł i obejmuje: udział w warsztatach, materiały konferencyjne, obiad oraz przerwę kawową.
Wpłaty należy dokonywać na konto bankowe w PKO BP 15 1020 1026 0000 1202 0232 8078 do 30 kwietnia 2019 r.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu tel. 22 536-60-66 w godz. 8.30 - 15.30.