• Konkursy przedmiotowe
  Konkursy przedmiotowe

  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie w roku szkolnym 2018/2019 organizatorem trzynastu konkursów przedmiotowych: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański.

  Czytaj więcej...
 • Młody
  Młody "homo ludens" potrzebuje cyberprzewodnika

  Świat cyfrowy może być zarazem fascynującym imperium rozrywki i edukacji, jak i siedliskiem zagrożeń. Co zrobić, aby nasze dziecko czerpało korzyści z wirtualnej rzeczywistości i jak ochronić je przed niebezpieczeństwem, nie wylogowując z cyberprzestrzeni?

  Czytaj więcej...
 • Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka
  Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka

  Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie skierowany do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, dotychczasowych gimnazjów i trzyletnich liceów z terenu Mazowsza, osiągających wysokie wyniki w nauce.

  Czytaj więcej...
 • “Kompetencje bez tajemnic” Jak tworzyć ciekawe zadania, które umożliwią efektywną naukę
  “Kompetencje bez tajemnic” Jak tworzyć ciekawe zadania, które umożliwią efektywną naukę

  Na warsztaty zapraszamy nauczycieli, dyrektorów szkół, metodyków, osoby związane z kształceniem nauczycieli i autorów materiałów dydaktycznych. Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jakie zadania umożliwiają efektywną naukę oraz chcą się nauczyć, jak je tworzyć.

  Czytaj więcej...
 • Jubileusz MERITUM!
  Jubileusz MERITUM!

  Ależ ten czas leci! 50numer naszego Kwartalnika już czeka na naszych Czytelników! A w nim same perełki - pieczołowicie wybrane, najciekawsze, najbardziej aktualne artykuły, które pojawiły się w naszym magazynie w ciągu ostatnich 12 lat. Zapraszamy do lektury!

  Czytaj więcej...
 • Do nas zawitała
  Do nas zawitała
  Czytaj więcej...
A A A

Szanowna Pani/Panie

Zapraszamy na szkolenie:

 

Tworzenie narzędzi ewaluacyjnych

 

Zajęcia w wymiarze 6 godzin dydaktycznych odbędą się 26.11.2018r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie przy ul. Świetojerskiej 9.

Program szkolenia:

 1. Charakterystyka i dobór metod, technik i narzędzi badawczych.
 2. Zasady tworzenia narzędzi ewaluacyjnych.
 3. Konstruowanie narzędzi badawczych.

Liczba godz.: 6
Termin: 26.11. 2018 godz. 14.00-19.00
Miejsce: MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9
Koszt: 30zł

Prowadząca: dr Renata Stoczkowska, specjalista ds. badań pedagogicznych w MSCDN Wydział w Warszawie, autorka publikacji na temat ewaluacji wewnętrznej szkoły i konstruowania narzędzi ewaluacyjnych; praktyk w zakresie przeprowadzania ewaluacji wewnętrznej placówki oświatowej, konstruowania narzędzi badawczych i opracowywania wyników badań

Uwaga! Program warsztatu dotyczy wyłącznie tworzenia narzędzia - wybranego etapu procesu ewaluacji. Podczas zajęć tworzone są robocze narzędzia ewaluacyjne do przygotowanego projektu.

[Zgłaszam się]

 

Serdecznie zapraszam
Kierownik kursu
Renata Stoczkowska

 

Szczegółowych informacji udziela: dr Renata Stoczkowska – specjalista ds. badań pedagogicznych; tel. 600 819 608; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Czym się zajmujemy

No result.