Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w inspirujących murach Centrum Nauki Kopernik, przedstawiciele MSCDN mieli możliwość zaprezentowania cennych doświadczeń w ramach budowania i uczenia się w sieci. Okazją była zorganizowana przez gospodarzy XI Konferencja "Pokazać - Przekazać", na którą zaproszono między innymi Fundację Innowacji Edukacyjnych „Mała Szkoła”, z którą MSCDN realizuje wspólny projekt SAS.

MSCDN jest partnerem FIE w Programie „Szkoły Aktywne w Społeczności", jednym z dwóch przedsięwzięć promowanych podczas Konferencji. Jego celem jest wprowadzenie do polskich szkół Międzynarodowych Standardów Jakości, a tym samym upowszechnianie idei i rozwój placówek promujących partnerstwo między szkołą a społecznością lokalną. MSCDN realizuje program od dwóch lat, uczestniczy w nim 10 szkół z Mazowsza.

Rekrutację do III edycji Programu rozpocznie się po Konferencji „Szkoły Aktywne w Społeczności a zmiany w edukacji”, która odbędzie się 27 września 2017 r. w Wydziale warszawskim MSCDN. Podczas konferencji będzie można uzyskać więcej informacji na temat zasad tegorocznej edycji Programu SAS. Zapraszamy!   


Link do zaproszenia na Konferencję

http://www.warszawa.mscdn.pl/34-uncategorised/wrzesien/898-21-ix-2017-konferencja-szkoly-aktywne-w-spolecznosci-a-zmiany-w-edukacji

 

Więcej na temat Konferencji "Pokazać - Przekazać":

https://pl-pl.facebook.com/SzkolyAktywnewSpolecznosci/

https://fie-ms.org/2017/08/29/fie-zarzuca-siec/#more-267

00-236 Warszawa, ul. Świętojerska 9, tel. 22 536 60 00, faks 22 536 60 01

DMC Firewall is a Joomla Security extension!